FDF.dk/virum: Børn | Leder

Kontakt

Find telefonnumre og emailadresser her. Der er ligeledes information om de forskellige klassers mødetider og aldersgrænser...








Kredsledelse

kredslederen@FDF.dk
Ida Aaskov Dolmer | idadolmer@hotmail.com | 22 40 23 68
Anders Harkjær | sredna1000@gmail.com | 21 47 04 24

Bestyrelse

Formand: Birgitte Lykke Christensen | birlykke@yahoo.dk | 26 29 76 20
Kasserer: Jeppe Solmer | kasserfdfvirum@gmail.com
Medlemsansvarlig: Birgitte Lykke Christensen | birlykke@yahoo.dk | 26 29 76 20

Sejr

FDF Virums hytte | Vester Teglværksvej 18 | 3460 Birkerød
Udlejning v/ H. Sichelkow | hs.fdf@jubii.dk | 48 16 00 95

Mødested

Kredshuset - Boxen | Frederiksdalsvej 107 | 2830 Virum

Puslinge

0. kl.-8 år | tirsdag 17:30-19:00

Christiane Rosenkjær | clv.rosenkjaer@gmail.com | 25 39 77 70
Nicolaj Elgaard Maul Nielsen | nicolajelgaardnielsen@hotmail.com | 24 79 73 60
Dina Kreiner-Møller | dina.km@gmail.com | telefon
Lærke Lykke Lentz-Nielsen
Anders Kursawe

Tumlinge

8-9 år | tirsdag 18:00-19:30

Marie Marke | marke.marie@gmail.com | 41 17 41 44
Susanne Thomsen | sus1707@gmail.com | 23 45 74 48
Tine Önnerth | oennerth@io.dk | 26 32 73 03
Rasmus Kreiner-Møller
Eva Holst Hansen

Pilte

9-11 år | tirsdag 18:00-19:30

Per Önnerth | per.oennerth@gmail.com | 23 70 42 88
Anna Andresen | anna.andresen.virum@gmail.com | 30 33 67 44
Laura Rosendahl | laura.rosendahl@hotmail.com | 22 11 89 37

Væbnere og Seniorvæbnere

12-14 år | onsdag 18:00-20:00

Anders Harkjær | sredna1000@gmail.com | 21 47 04 24
Ida Aaskov Dolmer | idadolmer@hotmail.com | 22 40 23 68
Nina Maria Pedersen | nina.maria.pedersen@gmail.com | 41 61 83 20
Henrik Marke | hmarke@gmail.com | 60 21 62 74

Seniorer

13-18 år | onsdag 19:00-21:00

Lars Önnerth | lars.oe@hotmail.com | 51 24 78 74
Ellen Kirk | ellen_kirk_3@hotmail.com | 29 93 35 15